Společenské a kulturní akce

Proběhlo v roce 2023

Čtvrtek  26.01.

Pro obyvatele našeho Domova jsme připravili novu aktivitu s názvem "Videokavárna". V příjemném prostředí naší společenské místnosti čekala na zájemce "naše kavárna" s promítáním písniček na plátno, možnost zakoupení zákusku dle výběru a káva nebo čaj. K dispozici byl taneční parket, ozdobené stoly a příjemná obsluha. Účast byla velká a ohlasy pozitivní. V této aktivitě se chystáme nadále pokračovat pravidelně 1x měsíčně nebo také k různým příležitostem, např. k oslavě MDŽ.

Videokavárna
Úterý  24.01.

Dne 24.1. se uskutečnila první narozeninová oslava v roce 2023. V naší reminiscenční místnosti jsme pro lednové oslavence připravili tradiční posezení s pohoštěním. Tentokrát jsme mohli ochutnat výborný višňový řez se šlehačkou, opět od naší šikovné kolegyně. Přestože mnozí z lednových oslavenců již překročili 90. narozeniny, vzpomínalo se na mládí a místa narození a hovořilo se i o aktuálním
dění. Nechyběl tradiční přípitek vaječným koňakem a přání s květinou od pana ředitele

Lednová oslava narozenin
Pátek  06.01.

První kulturní akcí tohoto roku bylo Tříkrálové vystoupení MŠ speciální. 6. ledna k nám tradičně přicházejí děti, aby pod vedením paní učitelek a pánů učitelů zazpívaly jako tři králové známé koledy a písničky. Zároveň potěšily naše seniory vlastními obrázky s přáním všechno nejlepšího do nového roku! Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tříkrálové vystoupení MŠ Speciální
Podporují násPaliativní péčeHistorie
facebook

Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci
Šafaříkova 852, 438 01 Žatec, tel.: 415 710 295, e-mail:

DPS Žatec © 2014 / Created by Lagarto a Cogito  / xhtml | css